Повернення та відшкодування

ТехЦентр "Гідравліка" надає гарантію від місяця до пів року на все реалізоване обладнання (залежно від бренду виробника та виду послуги, що надається)

Підтвердженням гарантійних зобов'язань є заповнений формою гарантійний талон ТехЦентру Гідравліка та документ, що підтверджує оплату.

Перевірка на комплектність та відсутність дефектів у виробі проводиться під час передачі товару покупцю.

Комплектність виробу визначається описом виробу чи товарно-транспортної накладної.


ТехЦентр "Гідравліка" в обов'язковому порядку проводить технічний контроль якості кожного виробу, незалежно від виду сервісу, що надається.

Обмін та повернення товару протягом перших 14 днів після покупки

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Зверніть увагу !

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку, тобто не був встановлений на автомобіль, і не має слідів використання: подряпин, сколів і потертостей.

А також має бути збережено:

*повний комплект товару;

*цілісність та всі компоненти упаковки; ярлики; маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється лише після укладання нашого сервісного центру про те, що умови експлуатації не було порушено.

Обмін або повернення товару провадиться ТехЦентром "Гідравліка", м.Харків, з понеділка по п'ятницю з 9 до 18. Відшкодування вартості можливе в день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, - протягом максимум 7 днів.


Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

*є механічні або інші пошкодження, що виникли внаслідок неправильної установки виробу на автомобіль, умисних чи необережних дій покупця чи третіх осіб

 порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах.

*було зроблено несанкціоноване розтин, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію товару.

 неправильно заповнений гарантійний талон.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на такі несправності:* природне зношування або вичерпання ресурсу, внаслідок використання з порушенням правил використання.

 випадкові пошкодження, заподіяні клієнтом або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого відношення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів, вогню тощо)

 ушкодження внаслідок стихійних лих (природних явищ)

 пошкодження, спричинені аварійною пригодою.

 пошкодження, спричинені дефектами системи або вузлів, в яких використовувався цей виріб, або виникли в результаті з'єднання та підключення виробу до інших виробів

 пошкодження, спричинені використанням товару не за призначенням або порушення правил експлуатації.

Помилка в тексті:

Дякуємо!
Ваш коментар надіслано!